Tantrická masáž

Tantrická masáž

Tantrickou cestu vnímám jako cestu sebepoznání. Tato masáž učí zastavit se, nadechnout se a začít více vnímat a prožívat. Je to intuitivní masáž celého těla, kdy  se ladím na člověka, jeho energii a potřeby. Má více rovin a každý si v ní může najít, co zrovna potřebuje. Je velmi relaxační a uvolňuje tělo i mysl. Pokud je hlava neustále v provozu a přemýšlí, je těžké jen být a vnímat své pocity. To může mít vliv na celkovou náladu, energii a spánek. Tantrická masáž je jednou z metod, jak se naučit hlavu postupně vypínat, přesouvat pozornost z vnějšího světa dovnitř a ladit se na sebe. Učí méně myslet, více prožívat a hlavu využívat jako nástroj, který slouží nám a ne my jí.

Znovu spojuje s tělem a dechem. Když je pozornost směřována na vnější podněty, je obtížné vnímat své tělo a jeho potřeby. Pak se může stát, že ho zanedbáváme, děláme věci, které mu škodí, a v důsledku toho se v něm necítíme dobře. Tělo je ale naším domovem, ve kterém žijeme celý život, a v tomto životě už jiné nebude. Umět vnímat, jak chytře s námi komunikuje je velký dar. Stejně tak je na tom dech. Je s námi v každé vteřině našeho života, ale málokdy si ho uvědomujeme. Během masáže se dech prohlubuje a zvědomuje.

Dotek léčí. Pokud nám v životě chybí láska a obyčejný lidský láskyplný dotek, můžeme strádat, zavírá se naše srdce a nemůže k nám proudit radost. Tantrická masáž je cesta, jak se znovu otevřít lásce a začít ji prožívat zevnitř. Pomůže prožít, že všechny krásné pocity už máme v sobě, jde jen o to je probudit.

Pracuje se sexuální energií. Tato energie je velmi silnou energií v našem těle, je to energie života. Tantrická masáž učí poznat hloubku a sílu této energie a prožít ji v celém těle. S trochou cviku a pomocí dechu je pak možné prožívat nádherné pocity bez výdeje energie ven, ale naopak dobít se touto životadárnou energií zevnitř.

Tuto službu nabízí: Káťa